Premeny

Ak váhate, či tie prístroje skutočne pomáhajú, tak si tu nájdete niekoľko skutočných prípadov reálnych ľudí, ktorým sme pomohli. Budeme radi, ak sa pre nás rozhodnete a my Vám budeme môcť splniť predstavy o krásnom a zdravom tele. Krásu máte na dosah.

Recenzie

Pomohli sme už mnohým ženám aj mužom. Odvážte sa vykročiť v ústrety svojmu novému krajšiemu JA ako to už urobili mnohí.Žiadny z našich zákazníkov svoje rozhodnutie neoľutoval. Pridajte sa k nim. Vaša krása je na dosah.

Secret, fotka pred a po jedva týždne po prvej aplikácii, pleť ale ešte bola v priebehu hojenia a výsledok sa ukáže až mesiac po aplikácii.

Určite každému odporúčam navštíviť Navan. Moje skúsenosti s týmto estetickým centrom sú len pozitívneho charakteru. Vyskúšala som procedúry lymfodrenáž, Exilis Elite aj frakčnú mikroihličkovú rádiofrekvenciu. Každá z procedúr splnila moje očakávania. Najviac ma potešili výsledky z mikroihličkovej terapie, lebo dlhodobé problémy s pleťou som riešila aj u dermatológov a rôznymi farmaceutickými výrobkami, no žiadny z nich môj problém nevyriešil. Mikroihličkovú rádiofrekvenciu som podstúpila v priebehu 4 mesiacov 3 krát a výsledky boli viditeľné už po prvom absolvovaní. Dnes už mám pleť čistú, iba s bežnými nedokonalosťami. Vyliečilo to moje zapálene akné a odstránilo jazvy po akné. Pleť mám zdravšiu, vypnutejšiu. Zmiernilo to aj kruhy pod očami..

Takže všetkým len odporúčam a hodnotím 10/10 a preto, že sa tam človek cíti vždy príjemne kvôli personálu, ktorý terapie vykonáva.

Secret

Mala som určité problematické partie, ktoré ma trápili. Rozhodla som sa pre Secret, keďže má výborné skúsenosti s hojením akné a nemala som veľa času, čakala ma svadba, kde som už pleť chcela mať peknú. Procedúra síce bola mierne bolestivá, ale výsledok stál za to.Toto je výsledok po jednom ošetrení a ďalej som si to udržiavala pravidelným čistením pleti alebo Oxygeneo raz za mesiac v Navane.

Secret
Dlhodobo ma trápilo aktívne a zapálené akné. Naozaj som vrazila už množstvo peňazí do jeho liečby, ale nič mi nedokázalo pomôcť, až pokiaľ som nevyskúšala Secret. Každým dňom sa mi zlepšovala pleť a videla som veľký rozdiel. Konečne viem, že som správne investovala peniaze a dostala výsledok, aký som očakávala.
Secret

Rozhodla som sa konečne niečo urobiť pre seba. Najviac ma trápila uvolnená koža a vrásky, to je asi problémom každej ženy v mojom veku. Pravidelne som podstúpila Secret v mesačných intervaloch a z výsledku som nadšená. Nie len že vyzerám mladšie, ale začala som sa tak aj cítiť. Zároveň sa mi veľmi páčilo zariadenie Navanu, cítila som sa tam príjemne a dokázala som si oddýchnuť. Počas procedúr sa o mňa staral milý personál, ktorý mi vždy ponúkol kávu a vodu. Určite viem, že tam budem chodiť častejšie a som rada, že takéto centrum u nás máme.

Secret
Raz som sedela na káve a známa mi spomenula Navan a svoju skúsenosť so striami. Jej nadšenie ma presvedčilo, že to teda skúsim aj ja. Dlho ma trápili strie v oblasti brucha a nevedela som čo s nimi. Keď som prišla do Navanu páčilo sa mi, že mi všetko vysvetlili a išli sme na samotné ošetrenie. Natreli mi pred ním anestetikum a tak som vpichnutia skoro vôbec necítila. Pri hojení ma to trocha svrbelo a mala som bodky, na to som bola ale upozornená. Potom sa ale začal formovať výsledok a musím povedať, že som naozaj veľmi spokojná.
Secret
Kedysi som mávala problém s akné. Teraz síce tento problém už nemám, ale ostali mi po ňom jazvičky na tvári, ktoré ma dlhodobo trápili. A musím povedať, že Secret mi v tom naozaj pomohol, za čo som naozaj vďačná.
Secret
Klientka odchodila maximálny počet sedení a to je  7. Taktiež dodržiavala pitný režim a upravila si stravu. Cvičiť nechodila, keďže má doma malé dieťa. Bruško ju trápilo po pôrode a rozhodla sa nám zveriť do rúk. Už počas kúry spomínala, že vidí ten výsledok a cíti sa lepšie. Po záverečnej fotke bola úplne nadšená a spokojná. Takže aj my.
Exilis Elite
Ďakujem veľmi pekne za tento skvelý objav Exilis, celý život bojujem s bruchom a tento stroj je proste úžasný. Momentálne som naskočila na kúru rázovej vlny v spojení s Exilisom a už teraz sa teším na výsledok.
Exilis Elite
Celý život bojujem s diétami, ale nikdy sa mi nedarilo. Som ten typ lenivého človeka, ktorému sa cvičiť chodiť nechce. Preto som zvolila tento postup a musím povedať, že sa mi naozaj páči, že chudnem počas oddychovania na lehátku. Lymfodrenáže, ktoré boli v cene pre mňa boli naozaj relaxom, kedy som si vyslovene až pospala. Teraz počkám 3 mesiace a na kúru určite nastúpim opäť. Ešte raz ďakujem.
Exilis Elite