Dokonalosť v neinvazívnom omladzovaní. Zažite najpokročilejšie ošetrenie súčasnosti

Túžite po vypnutej pokožke a odstránení vrások bez použitia ihiel? Potom je toto ošetrenie určené práve pre Vás. Každý rok je tento prístroj ocenený ako najlepší prístroj na medicínskom kongrese v oblasti estetiky. Prístroj funguje na princípe rádiofrekvencie, ktorá stimuluje produkciu vlastného kolagénu. Dochádza k vypnutiu ochabnutej pokožky, zjemneniu vrások, zlepšeniu kontúr tváre, nadvihnutiu viečok a zlepšeniu stavu pokožky. Kvalita Vašej pleti naberie nový rozmer.

Inovatívna technológia nepotrebuje žiadne lokálne anestetiká v podobe injekcíí prípadne krémov. Po ošetrení môžete zaznamenať mierne začervenanie v ošetrovanej oblasti. To zvyčajne zmizne počas niekoľkých minút. Môžete ihneď obnoviť Vašu normálnu osobnú či pracovnú činnosť.

Ošetrenie je pre klientov všetkých vekových kategórií, ktorým sa ukazujú známky starnutia, alebo ktorí chcú vylepšiť svoje problémové oblasti. Toto je možnosť pre tých, ktorí túžia po estetickom zlepšení pokožky bez vysokých nákladov. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame 4 alebo 7 terapií.

Technológia využíva sofistikovanú dodávku rádiofrekvenčnej energie a ultrazvuku do pokožky, ktorá rozrúša štruktúru kolagénových vlákien a evokuje tak fibroblasty produkovať ich novotvorbu.

Cenník
Termolifting Exilis Elite Cena
Termolifting ruky 30 €
Termolifting kolená 30 €
Čo robí Termolifting Exilis Elite
  • vyhladzuje nedokonalosti pokožky

  • omladzuje pleť tváre a dekoltu

  • odstraňuje jemné vrásky a veľké zjemňuje

  • vypína pokožku pre dosiahnutie mladšieho vzhľadu