Pracuje na princípe presoterapie. Špeciálne aplikátory s prekrývajúcimi sa komorami poskytujú jemnú masáž, ktorá podporuje prirodzené prúdenie lymfy celým telom. Lymfatická drenáž zlepšuje krvný obeh aplikovaním tlakovej vlny na periférii. Viac okysličená krv tak pomáha pleti vyzerať mladšie.

Pre koho je táto liečba určená?

Procedúry sú používané pri liečbe edémov končatín, ale aj ako bezpečná prevencia zdravých pacientov, ktorí chcú zlepšiť svoje problémy tam, kde iné metódy zlyhali. Ide hlavne o tých, ktorí túžia po estetickom zlepšení bez vysokých nákladov a bez invazívneho zákroku.

Koľko ošetrení budem potrebovať?

Odporúčaný počet procedúr je v rozmedzí  6 až 10 sedení, ktoré sa aplikujú v priebehu niekoľkých týždňov. Ošetrenia sú zvyčajne naplánované 2 až 3x do týždňa.

Aké výsledky môžem očakávať?

Výsledky sa môžu líšiť od pacienta k pacientovi v závislosti na mnohých individuálnych faktoroch. Viditeľné zlepšenie celulitídy a zníženie edému môžete vidieť už po niekoľkých ošetreniach. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame ľahké cvičenie ako je napr. chôdza, spolu so zdravou stravou a pitným režimom. Váš pitný režim má hlavnú úlohu na konečný výsledok.

Cenník
Lymphastim 6000 Topline Cena
Prístrojová Lymfodrenáž 30min 5 €
Prístrojová Lymfodrenáž 60min 8 €
Prístrojová lymfodrenáž + Kozmetika 12 €
Prístrojová Lymfodrenáž - Permanentka 10 vstupov 70 €
Prístrojová lymfodrenáž + Kozmetika - Permanentka 10 vstupov 110 €
Čo robí Lymphastim 6000 topline
  • pôsobí ako prevencia celulitídy

  • odstraňuje celulitídu

  • vyhladzuje pokožku

  • znižuje opuch a regeneruje telo

  • omladzuje pleť

Diagnostika môjho tela na prístroji In Body na klinike NAVAN mi veľmi pomohla v mojom športovom napredovaní. Zistil som nakoľko je moja postava tvorená svalovou hmotou, ktorú potrebujem k športu, ale aj to, koľko % tuku mám na sebe prebytočných. Po tomto meraní sme nastavili optimálnejší jedálniček pre moje športové potreby a dosiahli sme tým skvalitnenie postavy, moje telo sa stalo ešte viac vitálnejšie a športový výkon mi rapídne stúpol. Ďakujem personálu NAVAN za cenné rady a ochotu poradiť.

Vladimír Balát, vrcholový športovec