Pravidelné vyšetrenie na multifrekvenčnom analyzátore segmentového zloženia tela InBody je veľmi motivačné, pretože vidíme Váš zdravotný stav a všetky zmeny, ktoré sa v súvislosti s Vašim telom odohrávajú, či už pred začatím s fyzickou aktivitou alebo po zaradení fyzickej aktivity a pohybu ako takého.

Chcete vedieť koľko percent Vášho tela tvorí aktívna hmota? Myslíte si, že máte dostatok svalov a optimálne množstvo tuku? Viete, koľko kalórii spálite v pokojnom režime?

Vyskúšajte diagnostiku tela na prístroji InBody 230. Jeho výsledky sú presné a okrem telesných proporcií sa dozviete, či Vám nechýbajú minerály, vitamíny, alebo či nemáte v tele príliš málo vody.

Cenník
InBody 230 Cena
Diagnostika ľudského tela 25 €
Čo robí INBODY 230
  • analýzu svalovej hmoty

  • analýzu tuku v tele

  • analýzu vody a minerálov v tele

  • vypočíta BMI index

  • diagnostikuje fyzický stav tela

Diagnostika môjho tela na prístroji In Body na klinike NAVAN mi veľmi pomohla v mojom športovom napredovaní. Zistil som nakoľko je moja postava tvorená svalovou hmotou, ktorú potrebujem k športu, ale aj to, koľko % tuku mám na sebe prebytočných. Po tomto meraní sme nastavili optimálnejší jedálniček pre moje športové potreby a dosiahli sme tým skvalitnenie postavy, moje telo sa stalo ešte viac vitálnejšie a športový výkon mi rapídne stúpol. Ďakujem personálu NAVAN za cenné rady a ochotu poradiť.

Vladimír Balát, vrcholový športovec