Naša pleť, v závislosti od veku, typu dedičných, vnútorných a vonkajších faktorov, bojuje so štyrmi základnými problémami:

Starnutím, vysychaním, pigmentáciou a sklonom k akné. Univerzálne riešenia v kozmetike nefungujú, preto sme na každý z týchto štyroch problémov pleti vyvinuli samostatnú líniu terapie postavenú na patentovanej účinnej látke, ktorá daný problém rieši.

Každá z týchto terapií pritom pozostáva okrem domácej starostlivosti aj z kozmetickej a medicínskej starostlivosti a tým vytvára ucelený systém ošetrenia a starostlivosti o pleť ENVY Therapy®. Tým najlepším riešením pre pleť je harmónia týchto troch úrovní starostlivosti nastavená individuálne podľa typu a stavu pleti.

Na domácej úrovni ide o používanie kozmetiky ENVY Therapy® s obsahom príslušnej aktívnej látky.

Na kozmetickom ošetrení, ideálne raz za 30 – 40 dní, ide o aplikáciu tej istej aktívnej látky špeciálnou elektroporáciou a najmä o odstránenie povrchových buniek zabraňujúcich pleti prijímať účinné látky z krémov a zo sér.

Tretia, medicínska úroveň je cieleným mezoterapeutickým riešením problému pleti, odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

  • ENVY Therapy® Antiaging – na starnúcu pleť strácajúcu pevnosť a so sklonom k vytváraniu vrások
  • ENVY Therapy® Brigtening – na pleť s nejednotným tónom až so sklonom k hyperpigmentáciám
  • ENVY Therapy® Hydrating – na dehydrovanú a suchú pokožku
  • ENVY Therapy® Clearing – na problémy s nečistou a pórovitou pleťou so sklonom k akné

ENVY Therapy® Antiaging

Zistiť viac

ENVY Therapy® Brigtening

Zistiť viac

ENVY Therapy® Hydrating

Zistiť viac

ENVY Therapy® Clearing

Zistiť viac